OFERTA

SYSTEM ARIDON

System ARIDONź jako pierwszy w Polsce umożliwia automatyzację procesu osuszania murów. Urządzenie automatycznie dobiera optymalne parametry procesu osuszania budynku w którym jest zainstalowane, skracając jego czas do niezbędnego minimum (w sposób aktywny komunikuje się z czujnikami wilgotności i temperatury umieszczonymi w osuszanym murze). Na podstawie otrzymanych informacji z czujników, urządzenie generuje zoptymalizowaną (najskuteczniejszą) falę osuszającą dostosowana do aktualnie panujących warunków w murze

 

OSUSZANIE MIKROFALOWE

Osuszanie murów, podłóg, stropów i ścian budynków za pomocą mikrofal jest najszybszym ze sposobów na pozbycie się wilgoci. Urządzenie, które emituje mikrofale powoduje, że zawarta w materiale woda paruje i opuszcza mur. Osuszacze są bezpieczne dla ludzi, pracują bezgłośnie, łatwo się montują i demontują. Dodatkowo mikrofale niszczą wszystkie grzyby oraz bakterie i pleśń. Osuszanie budynków tą metodą jest przede wszystkim szybkie, tanie i wygodne, gdyż można je stosować niezależnie od pory roku i temperatury powietrza. Co więcej, by usunąć wilgoc ze ściany, nie ma potrzeby wiercenia w ścianach czy skuwania tynków, dzięki czemu oszczędzamy czas, pieniądze i nerwy. Osuszanie mikrofalowe proponujemy zwłaszcza do szybkiego osuszenia zalanych podtopionych budynków, mieszkań a także do usuwania pleśni i grzybów ze ścian. Osuszacz mikrofalowy doskonale sprawdzi się także do szybszego wysuszenia ścian przy pracach remontowych.

 

IZOLACJE PIONOWE I POZIOME - technologie

Jeśli budynek nie posiada sprawnej izolacji poziomej lub pionowej, można ją odtworzyć stosując metodę iniekcji, pozwalającej uniknąć kosztownego i uciążliwego procesu odsłaniania fundamentów (nie zawsze jest to możliwe). Cały proces odtworzenia izolacji przeprowadza się od środka budynku. Szczegóły poszczególnych rodzajów iniekcji są opisane poniżej.